IC: analog switch; SMD; SO16; -40÷85°C; 10A; Output conf: SPDT; 60Ω
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISL84053IBZ
Tootja: RENESAS (INTERSIL)
Tootja tootekood: ISL84053IBZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: analog switch; SMD; SO16; -40÷85°C; 10A; Output conf: SPDT; 60Ω
| Mounting | SMD |
| Case | SO16 |
| Type of integrated circuit | analog switch |
| Resistance | 60Ω |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Turn-on time | 50ns |
| Turn-off time | 40ns |
| DC supplying current | 10A |
| Output configuration | SPDT |