Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 1 W, 15 V, 68 mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISM0105S15
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ISM0105S15
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 1 W, 15 V, 68 mA
| Mounting | SMT |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Output voltage | 15V DC |
| Input voltage | 4.5...5.5V DC |
| Insulation voltage | 4kV DC |
| Efficiency | 83% |
| Number of outputs | 1 |