Converter: DC/DC
Kordarv:
200.0
Minimum quantity:
200.0
Tootekood:
ISM0224S05-TR
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ISM0224S05-TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 400mA |
| Mounting | SMT |
| Power | 2W |
| Operating temperature | -25...105°C |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 4kV DC |
| Efficiency | 68% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 100kHz |