Grommet; stepped,with bulkhead; Ømount.hole: 23mm; SBS; grey; IP55
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISM71071
Tootja: SCHNEIDER ELECTRIC
Tootja tootekood: ISM71071
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Grommet; stepped,with bulkhead; Ømount.hole: 23mm; SBS; grey; IP55
| Operating temperature | -25...40°C |
| IP rating | IP55 |
| Body material | SBS |
| Body colour | grey |
| Panel cutout diameter | 23mm |
| Cable external diameter | 4...20mm |
| Type of cable accessories | grommet |
| Grommet version | stepped, with bulkhead |