Generator: ceramic; 50MHz; SMD; 3.3V; ±25ppm; -20÷70°C; 5x3.2x1.6mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISM92-3351AH-50.0000
Tootja: ILSI
Tootja tootekood: ISM92-3351AH-50.0000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Generator: ceramic; 50MHz; SMD; 3.3V; ±25ppm; -20÷70°C; 5x3.2x1.6mm
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 3.3V |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Body dimensions | 5x3.2x1.6mm |
| Frequency | 50MHz |
| Frequency stability | ±25ppm |
| Type of generator | ceramic |
| Output load type | 10 TTL, 15pF HC-MOS |
| Pulse symmetry | 45/55% |