Generator: ceramic; 40MHz; SMD; 3.3V; ±50ppm; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISM97-3251BH-40.0000
Tootja: ILSI
Tootja tootekood: ISM97-3251BH-40.0000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Generator: ceramic; 40MHz; SMD; 3.3V; ±50ppm; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 3.3V |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 3.2x2.5x1.2mm |
| Frequency | 40MHz |
| Frequency stability | ±50ppm |
| Type of generator | ceramic |
| Output load type | 10 TTL, 15pF HC-MOS |
| Pulse symmetry | 45/55% |