Generator: ceramic; 16MHz; SMD; 3.3V; ±25ppm; -20÷70°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISM97-3351AH-16.0000
Tootja: ILSI
Tootja tootekood: ISM97-3351AH-16.0000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Generator: ceramic; 16MHz; SMD; 3.3V; ±25ppm; -20÷70°C
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 3.3V |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Body dimensions | 3.2x2.5x1.2mm |
| Frequency | 16MHz |
| Frequency stability | ±25ppm |
| Type of generator | ceramic |
| Output load type | 10 TTL, 15pF HC-MOS |
| Pulse symmetry | 45/55% |