Module: IoT
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
ISP3010-UX-JT
Tootja: INSIGHT SIP
Tootja tootekood: ISP3010-UX-JT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Module: IoT
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 1.8...6V DC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Interface | ADC, I2C, SPI, SWD, UART |
| Dimensions | 14x14x1.5mm |
| Components | NRF52832, DW1000 |
| Type of communications module | IoT |
| Communications modules features | antenna |
| Kind of architecture | Cortex M4F |
| Additional functions | NFC |
| Kind of network | UWB |