Optocoupler; THT; Channels: 2; Out: transistor; Uinsul: 5.3kV; DIP8
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISP621-2X
Tootja: ISOCOM
Tootja tootekood: ISP621-2X
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Optocoupler; THT; Channels: 2; Out: transistor; Uinsul: 5.3kV; DIP8
| Mounting | THT |
| Case | DIP8 |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 2 |
| Number of pins | 8 |
| Max. off-state voltage | 5V |
| Turn-on time | 4µs |
| Insulation voltage | 5kV |
| Kind of output | transistor |
| Collector-emitter voltage | 55V |
| Turn-off time | 3µs |
| CTR@If | 50...600% @5mA |
| Conform to the norm | VDE |