Optocoupler; SMD; Channels: 1; Out: transistor; Uinsul: 5.3kV
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISP814XSM
Tootja: ISOCOM
Tootja tootekood: ISP814XSM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Optocoupler; SMD; Channels: 1; Out: transistor; Uinsul: 5.3kV
| Mounting | SMD |
| Case | SMD4 |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Number of pins | 4 |
| Turn-on time | 4µs |
| Collector current | 50mA |
| Insulation voltage | 5kV |
| Kind of output | transistor |
| Collector-emitter voltage | 35V |
| Turn-off time | 3µs |
| CTR@If | 20...300% @1mA |
| Conform to the norm | VDE |