Converter: DC/DC
Kordarv:
200.0
Minimum quantity:
200.0
Tootekood:
ISU0205D15-TR
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ISU0205D15-TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 67mA |
| Mounting | SMT |
| Power | 2W |
| Operating temperature | -40...95°C |
| Output voltage | 15V DC |
| Input voltage | 4.5...12V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 81% |
| Output current 2 | 67mA |
| Output voltage 2 | -15V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 100kHz |