DC-DC CONVERTER, 2 O/P, 2W
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISV0212D12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ISV0212D12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele DC-DC CONVERTER, 2 O/P, 2W
| Output current | 83mA |
| Mounting | SMT |
| Power | 3W |
| Operating temperature | -40...75°C |
| Output voltage | 12V DC |
| Input voltage | 4.5...18V DC |
| Insulation voltage | 3kV DC |
| Efficiency | 79% |
| Output current 2 | 83mA |
| Output voltage 2 | -12V DC |
| Number of outputs | 2 |