Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 2 W, 12 V, 167 mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISV0212S12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ISV0212S12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 2 W, 12 V, 167 mA
| Output current | 167mA |
| Mounting | SMT |
| Power | 3W |
| Operating temperature | -40...75°C |
| Output voltage | 12V DC |
| Input voltage | 4.5...18V DC |
| Insulation voltage | 3kV DC |
| Efficiency | 80% |
| Number of outputs | 1 |