Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 2 W, 15 V, 133 mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ISV0224S15
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ISV0224S15
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 2 W, 15 V, 133 mA
| Output current | 133mA |
| Mounting | SMT |
| Power | 3W |
| Operating temperature | -40...75°C |
| Output voltage | 15V DC |
| Input voltage | 9...36V DC |
| Insulation voltage | 3kV DC |
| Efficiency | 81% |
| Number of outputs | 1 |