Power supply: switched-mode; LED; 61.3W; 90÷175VDC; 200÷350mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IT DIM 60 HF LS/PD SENSOR KIT
Tootja: ams OSRAM
Tootja tootekood: IT DIM 60 HF LS/PD SENSOR KIT
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; LED; 61.3W; 90÷175VDC; 200÷350mA
| Output current | 200...350mA |
| Supply voltage | 220...240V AC |
| Operating temperature | -25...50°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | overheating, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Body dimensions | 280x30x21mm |
| Additional functions | light sensor, motion detector |
| Efficiency | 92% |
| Electrical connection | terminal block |