Power supply: switched-mode; LED; 120W; 24VDC; 220÷240VAC; IP20
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IT FIT 120/220-240/24
Tootja: ams OSRAM
Tootja tootekood: IT FIT 120/220-240/24
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; LED; 120W; 24VDC; 220÷240VAC; IP20
| Supply voltage | 220...240V AC |
| Operating temperature | -20...50°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | overheating, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Output voltage | 24V DC |
| Efficiency | 90% |
| Electrical connection | terminal block |