Cable tie; L: 358mm; W: 8.9mm; polyamide; 552N; black; Ømax: 100mm
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
IT9100-C0
Tootja: PANDUIT
Tootja tootekood: IT9100-C0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; L: 358mm; W: 8.9mm; polyamide; 552N; black; Ømax: 100mm
| Operating temperature | -60...85°C |
| Colour | black |
| Resistance to | UV rays |
| Length | 358mm |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 552N |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 8.9mm |
| Loop diameter max | 100mm |