TVS Diode, Transil ITA Series, Bidirectional, 24 V, 38 V, SOIC, 8 Pins
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ITA25B1RL
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: ITA25B1RL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, Transil ITA Series, Bidirectional, 24 V, 38 V, SOIC, 8 Pins
| Mounting | SMD |
| Case | SO8 |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 4 |
| Semiconductor structure | bidirectional, common cathode |
| Number of pins | 8 |
| Max. off-state voltage | 24V |
| Max. forward impulse current | 10A |
| Version | ESD |
| Type of diode | Transil array |
| Breakdown voltage | 25V |
| Leakage current | 4µA |