Converter: DC/DC; 5VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ITB0505S
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ITB0505S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 5VDC
| Output current | 200mA |
| Mounting | THT |
| Case | SIP |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 80% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 50kHz |