Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 2 Output, 3 W, 12 V, 125 mA, -12 V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ITP0312D12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ITP0312D12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, ITE, 2 Output, 3 W, 12 V, 125 mA, -12 V
| Output current | 125mA |
| Mounting | THT |
| Case | SIP6 |
| Power | 3W |
| Operating temperature | -40...75°C |
| Output voltage | 12V DC |
| Input voltage | 4.5...18V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV DC |
| Efficiency | 83% |
| Output current 2 | 125mA |
| Output voltage 2 | -12V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 100kHz |