Converter: DC/DC; 12VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ITR0324S12
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ITR0324S12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 12VDC
| Output current | 250mA |
| Mounting | THT |
| Case | SIP4 |
| Power | 3W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Output voltage | 12V DC |
| Insulation voltage | 3kV DC |
| Efficiency | 90% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 70kHz |