Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ITU0312D05
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ITU0312D05
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 300mA |
| Mounting | THT |
| Case | SIP6 |
| Power | 3W |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Body dimensions | 14x14x8.1mm |
| Output voltage | 5V DC |
| Input voltage | 4.5...18V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV DC |
| Efficiency | 80% |
| Output current 2 | 300mA |
| Output voltage 2 | -5V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 100kHz |