Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ITU0324S3V3
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ITU0324S3V3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 700mA |
| Mounting | THT |
| Case | SIP6 |
| Power | 3W |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Body dimensions | 14x14x8.1mm |
| Output voltage | 3.3V DC |
| Input voltage | 9...36V DC |
| Insulation voltage | 1.6kV DC |
| Efficiency | 76% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 100kHz |