Converter: DC/DC; 15VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ITV0515S
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ITV0515S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15VDC
| Mounting | THT |
| Case | SIP |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 3kV DC |
| Efficiency | 81% |
| Output voltage 2 | -15V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 50kHz |