Converter: DC/DC; 15VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ITW2415SA
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ITW2415SA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15VDC
| Output current | 67mA |
| Mounting | THT |
| Case | SIP |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 80% |
| Number of outputs | 1 |