Converter: DC/DC; 15VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ITX0515SA
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ITX0515SA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15VDC
| Output current | 400mA |
| Mounting | THT |
| Case | SIP8 |
| Power | 6W |
| Operating temperature | -40...90°C |
| Body dimensions | 21.85x11.1x9.2mm |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 84% |
| Number of outputs | 1 |