Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ITX2409SA
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ITX2409SA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Mounting | THT |
| Case | SIP8 |
| Power | 6W |
| Operating temperature | -40...90°C |
| Body dimensions | 21.85x11.1x9.2mm |
| Output voltage | 9V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 85% |
| Number of outputs | 1 |