Isolated Board Mount DC/DC Converter, 2:1 Input, ITE, 1 Output, 6 W, 24 V, 250 mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ITX4824SA
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: ITX4824SA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Isolated Board Mount DC/DC Converter, 2:1 Input, ITE, 1 Output, 6 W, 24 V, 250 mA
| Output current | 250mA |
| Mounting | THT |
| Case | SIP8 |
| Power | 6W |
| Operating temperature | -40...90°C |
| Body dimensions | 21.85x11.1x9.2mm |
| Output voltage | 24V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 84% |
| Number of outputs | 1 |