Converter: DC/DC; 2W; Uin: 18÷36V; 3.3VDC; Iout: 500mA; SIP; 4g; OUT: 1
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IU2403SA
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: IU2403SA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 2W; Uin: 18÷36V; 3.3VDC; Iout: 500mA; SIP; 4g; OUT: 1
| Output current | 500mA |
| Mounting | THT |
| Case | SIP |
| Power | 2W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Output voltage | 3.3V DC |
| Insulation voltage | 1kV DC |
| Efficiency | 70% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 650kHz |