Converter: DC/DC; 1W; Uin: 5V; 5VDC; Iout: 200mA; SIP; 19.5x6x9.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IV0505SA
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: IV0505SA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 1W; Uin: 5V; 5VDC; Iout: 200mA; SIP; 19.5x6x9.5mm
| Output current | 200mA |
| Mounting | THT |
| Case | SIP |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Body dimensions | 19.5x6x9.5mm |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 3kV DC |
| Efficiency | 75% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 80kHz |