Sensor: inductive; Output conf: PNP / NO; 10÷30VDC; M12; IP50; 9Hz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IVA0012T
Tootja: IPF ELECTRONIC
Tootja tootekood: IVA0012T
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sensor: inductive; Output conf: PNP / NO; 10÷30VDC; M12; IP50; 9Hz
| Supply voltage | 10...30V DC |
| Max. operating current | 100mA |
| IP rating | IP50 |
| Additional functions | LED status indicator |
| Output configuration | PNP / NO |
| Type of sensor | inductive |
| Switch housing | M12 |
| Switching frequency max | 9Hz |