Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IW4805SA
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: IW4805SA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 200mA |
| Mounting | THT |
| Case | SIP8 |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Body dimensions | 21.85x9.2x10.6mm |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 1kV DC |
| Efficiency | 68% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 650kHz |