IC: driver
Kordarv:
4000.0
Minimum quantity:
4000.0
Tootekood:
IX4340NTR
Tootja: IXYS
Tootja tootekood: IX4340NTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: driver
| Output current | -5...5A |
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 5...20V |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | driver |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 2 |
| Kind of output | non-inverting |
| Kind of integrated circuit | low-side, MOSFET gate driver |