IC: driver
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
IX4428NTR
Tootja: IXYS
Tootja tootekood: IX4428NTR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: driver
| Output current | -1.5...1.5A |
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 4.5...35V |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | driver |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 2 |
| Kind of output | inverting, non-inverting |
| Kind of integrated circuit | low-side, MOSFET gate driver |