Driver; current regulator; 450V; TO220AB; 40W; 2÷100mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IXCP10M45S
Tootja: IXYS
Tootja tootekood: IXCP10M45S
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Driver; current regulator; 450V; TO220AB; 40W; 2÷100mA
| Mounting | THT |
| Case | TO220AB |
| Type of integrated circuit | driver |
| Operating voltage | 450V DC |
| Operating temperature | -55...150°C |
| Power dissipation | 40W |
| Operating current | 2...100mA |
| Kind of integrated circuit | current regulator |