Driver; low-side,gate driver; -9÷9A; Channels: 1; SO8; 4.5÷35V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IXDD609SIA
Tootja: IXYS
Tootja tootekood: IXDD609SIA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Driver; low-side,gate driver; -9÷9A; Channels: 1; SO8; 4.5÷35V
| Output current | -9...9A |
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 4.5...35V |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | driver |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Turn-on time | 115ns |
| Kind of output | non-inverting |
| Turn-off time | 105ns |
| Kind of integrated circuit | gate driver, low-side |