IC: driver
Kordarv:
2000.0
Minimum quantity:
2000.0
Tootekood:
IXDN604SIATR
Tootja: IXYS
Tootja tootekood: IXDN604SIATR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: driver
| Output current | -4...4A |
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 4.5...35V |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | driver |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 2 |
| Turn-on time | 81ns |
| Kind of output | non-inverting |
| Turn-off time | 79ns |
| Kind of integrated circuit | gate driver, low-side |