Transistor: IGBT; GenX4™; 650V; 80A; 625W; TO247-3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
IXXH80N65B4
Tootja: IXYS
Tootja tootekood: IXXH80N65B4
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; GenX4™; 650V; 80A; 625W; TO247-3
| Mounting | THT |
| Case | TO247-3 |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Technology | GenX4™, Trench, XPT™ |
| Turn-on time | 125ns |
| Power dissipation | 625W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 430A |
| Collector current | 80A |
| Collector-emitter voltage | 650V |
| Turn-off time | 222ns |