Relay: electromagnetic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
J1MSCDD-12XP
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: J1MSCDD-12XP
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | PCB |
| Leads | for soldering |
| Contact material | AgPd |
| Current rating | 1A |
| Rated coil voltage | 12V DC |
| Contacts configuration | SPDT |
| Contact current max. | 1A |
| Relay variant | signal |
| Type of relay | electromagnetic |
| Coil power consumption | 140mW |
| Coil current | 11.7mA |