Relay: electromagnetic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
J1MSW-18XP
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: J1MSW-18XP
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | THT |
| Leads | for soldering |
| Contact material | AgPd |
| Current rating | 1A |
| Coil resistance | 125Ω |
| Rated coil voltage | 5V DC |
| Contacts configuration | SPDT |
| Relay variant | signal |
| Type of relay | electromagnetic |
| Coil power consumption | 200mW |