Capacitor: polypropylene; X1; 470nF; 440VAC; ±20%; THT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
J34FV447MB
Tootja: MIFLEX
Tootja tootekood: J34FV447MB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; X1; 470nF; 440VAC; ±20%; THT
| Mounting | THT |
| Tolerance | ±20% |
| Terminal pitch | 27.5mm |
| Body dimensions | 31x24x14mm |
| Max. operating voltage | 440V AC |
| Capacitance | 470nF |
| Kind of capacitor | X1 |
| Type of capacitor | polypropylene |
| Climate class | 40/100/56 |