Capacitor: polypropylene; X1; 680nF; 440VAC; ±20%; THT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
J34FV468MA
Tootja: MIFLEX
Tootja tootekood: J34FV468MA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; X1; 680nF; 440VAC; ±20%; THT
| Mounting | THT |
| Tolerance | ±20% |
| Terminal pitch | 27.5mm |
| Body dimensions | 31x24x14mm |
| Max. operating voltage | 440V AC |
| Capacitance | 680nF |
| Kind of capacitor | X1 |
| Type of capacitor | polypropylene |
| Lead length | 6mm |
| Climate class | 40/100/56 |