Capacitor: polypropylene; X2; 220nF; 22.5mm; ±10%; 26.5x7.5x15.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
J36EU422KB
Tootja: MIFLEX
Tootja tootekood: J36EU422KB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; X2; 220nF; 22.5mm; ±10%; 26.5x7.5x15.5mm
| Mounting | THT |
| Tolerance | ±10% |
| Terminal pitch | 22.5mm |
| Body dimensions | 26.5x7.5x15.5mm |
| Max. operating voltage | 275V AC |
| Capacitance | 220nF |
| Kind of capacitor | X2 |
| Type of capacitor | polypropylene |
| Climate class | 40/100/56 |