Capacitor: polypropylene; X2; 680nF; 27.5mm; ±10%; Mounting: THT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
J36FU468KB
Tootja: MIFLEX
Tootja tootekood: J36FU468KB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; X2; 680nF; 27.5mm; ±10%; Mounting: THT
| Mounting | THT |
| Tolerance | ±10% |
| Terminal pitch | 27.5mm |
| Body dimensions | 31.5x11.5x20.5mm |
| Max. operating voltage | 275V AC |
| Capacitance | 680nF |
| Kind of capacitor | X2 |
| Type of capacitor | polypropylene |
| Climate class | 40/100/56 |