Capacitor: polypropylene; X1; 3.3uF; 330VAC; ±10%; THT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
J45GW533KB
Tootja: MIFLEX
Tootja tootekood: J45GW533KB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polypropylene; X1; 3.3uF; 330VAC; ±10%; THT
| Mounting | THT |
| Tolerance | ±10% |
| Terminal pitch | 37.5mm |
| Body dimensions | 41.5x33x18mm |
| Max. operating voltage | 330V AC |
| Capacitance | 3.3µF |
| Leads dimensions | Ø0.8x35mm |
| Kind of capacitor | X1 |
| Type of capacitor | polypropylene |
| Climate class | 40/100/56 |