Contactor: 3-pole
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
J7KC-12-01 24D
Tootja: OMRON
Tootja tootekood: J7KC-12-01 24D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Contactor: 3-pole
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Max. operating current | 12A |
| Operating temperature | -10...55°C |
| Leads | spring clamps |
| Width | 45mm |
| Height | 67.5mm |
| Type of contactor | 3-pole |
| Integrated auxiliary contacts | NC |