Contactor: 4-pole; NC x2 + NO x2; 110VAC; 1A; J7KCA; spring clamps
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
J7KCA-22 110
Tootja: OMRON
Tootja tootekood: J7KCA-22 110
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Contactor: 4-pole; NC x2 + NO x2; 110VAC; 1A; J7KCA; spring clamps
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Max. operating current | 1A |
| Operating temperature | -10...55°C |
| Leads | spring clamps |
| Width | 45mm |
| Height | 67.5mm |
| Type of contactor | 4-pole |
| Contacts configuration | NC x2 + NO x2 |