Contactor: 3-pole
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
J7KNA-09-10 24-1
Tootja: OMRON
Tootja tootekood: J7KNA-09-10 24
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Contactor: 3-pole
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Max. operating current | 9A |
| Operating temperature | -40...60°C |
| Leads | screw terminals |
| Width | 45mm |
| Height | 57.5mm |
| Switching capacity | 4kW |
| Type of contactor | 3-pole |
| Integrated auxiliary contacts | NO |
| Contacts configuration | NO x3 |