Contactor: 4-pole; NC x2 + NO x2; 48VDC; 2A; J7KNA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
J7KNA-AR-22 48VS
Tootja: OMRON
Tootja tootekood: J7KNA-AR-22 48VS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Contactor: 4-pole; NC x2 + NO x2; 48VDC; 2A; J7KNA
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Max. operating current | 2A |
| Operating temperature | -40...60°C |
| Leads | screw terminals |
| Width | 45mm |
| Height | 57.5mm |
| Type of contactor | 4-pole |
| Contacts configuration | NC x2 + NO x2 |