Converter: DC/DC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
JAH0205D09
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: JAH0205D09
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 111mA |
| Mounting | THT |
| Case | DIP24 |
| Power | 2W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Body dimensions | 31.75x20.32x10.16mm |
| Output voltage | 9V DC |
| Insulation voltage | 1kV DC |
| Efficiency | 70% |
| Output current 2 | 111mA |
| Output voltage 2 | -9V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Switching frequency | 300kHz |